Menu Obsah
 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)
 CEPTA - Centrum pre trvaloudržateľné alternatívy
Domov Back end of nuclear power Back end of nuclear power Pozvánka na medzinárodný odborný seminár o financovaní zadnej časti jadrovej energetiky
Pozvánka na medzinárodný odborný seminár o financovaní zadnej časti jadrovej energetiky PDF Print E-mail
Written by Peter Mihók   
There are no translations available.

Všetkých členov a sympatizantov OZ CEPTA a širokú odbornú verejnosť pozývame na medzinárodný odborný seminár o financovaní zadnej časti jadrovej energetiky na Slovensku, ktorý sa uskutoční dňa 24. septembra 2010od 9:00 hod. do 11:00 hod. v Hoteli SOREA Regia (Kráľovské údolie č. 6, 811 02 Bratislava)

PROGRAM

9:00 Otvorenie seminára

9:05 - 9:20 Aktivity Európskej komisie v oblasti zadnej časti jadrovej energetiky (Marcel Rehák, DG ENERGY, Luxemburg)

9:20 - 9:35 Odhad deficitu v Národnom jadrovom fonde (Peter Mihók, Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici)

9:35 - 9:50 Niektoré ekonomické aspekty záverečnej časti mierového využívania jadrovej energie v SR (Ján Timuľák, DECOM)

9:50 - 10:00 Tézy pre novelu zákona o NJF (Peter Salzer, Rada správcov Národného jadrovéfo fondu)

10:00 - 11:00 Diskusia

Seminár bude prebiehať v slovenskom jazyku, pre anglicky hovoriacich účastníkov bude zabezpečené nesimultánne tlmočenie.

Záujem o účasť na seminári nám prosím dajte vedieť najneskôr do 22. 9. elektronickou poštou na emailovú adresu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , v kópii na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it .

Last Updated on Friday, 18 May 2012 19:20
 
Our supporters and partners:
Ekopolis IPEN - a toxic free future Pesticide Action Network Europe SAAIC Program cezhraničnej spolupráce Maďarská republika-Slovenská republika Clean Air - Čisté ovzdušie